top of page

Bo taki jestem

Zaktualizowano: 4 lut 2023


Zbudziłem się jeszcze przed wschodem Słońca. Zapragnąłem skorzystać z okazji i wyszedłem przed dom, by przywitać nowe życie dnia.

Chłód poranka, zapach wilgoci w trawie i mchu porastającym skalisty występ, na którym zwykle medytuję.

Wszystko wokoło było gotowe na przyjęcie kolorów i kształtów, gotowe by stać się znowu w formie takiej, jaką już wcześniej otrzymały, a teraz znowu w nią się przyobleką w świetle Słonecznego blasku.

Słoneczna poświata wyłaniająca się zza horyzontu sprawi za chwilę, że trawa stanie się delikatnie smukłą zielenią, drzewa powrócą w liściastej dumie, obłok na niebie nabierze kształtu, morza i strumienie rozbłysną migotliwie.

Właśnie to sobie uzmysłowiłem, ten fenomen porannych narodzin wszystkiego, powszechnego wielkiego przebudzenia i powrotu świadomości po krótkim przebywaniu w sennym świecie.

-Czy mój Mag flirtuje z Jutrzenką?

Poczułem jak Wiedźma obejmuje mnie od tyłu ciepłem swych dłoni, i wtula rozgrzany snem policzek w mój chłodny porankiem kark.

Przypłynęła bezszelestnie, podobnie jak Słońce, które w ciszy wraz z nią się stało, ot tak po prostu zaistniało, światło i Wiedźmowe przytulenie.

-Chłód Jutrzenki nie ma szans z ciepłem twojego przytulenia moja Wiedźmo miła. Wyszedłem, by zaczerpnąć życia u jego źródeł i dostałem więcej niż bym mógł wymarzyć.

-Cóżeś takiego dostał opowiedz mi prędko.

Odwróciłem się do niej i objąłem jej drobną talię ramionami, a usta zbliżyłem do jej ust. Przez chwilę iskrzyła między nami obietnica pocałunku, ale zanim pozwoliłem by ten się stał, wyszeptałem serce.

-Tak jak Słońce przywróciło kształty i barwy materii, na której stoimy, tak ty swoim pojawieniem się sprawiłaś, że stałem się i ja. Przyszłaś w szepcie, cieple dotyku, bliskości, pięknie i miękkości kobiecej natury, pojawiłaś się bym i ja mógł się pojawić. Nadałaś mi imię i świadomość, wlałaś siłę w moje męskie ciało, i uczyniłaś mnie swym kochaniem…

Nie dopowiedziałem wszystkiego, gdyż jej usta przylgnęły do moich i Wszechświat właśnie stał się świadkiem spełnionego przebudzenia.

Stavanger KaftanBlady 15.08.2020
42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page