top of page

Talenty


Zastanawiałeś się kiedyś nad fenomenem muzyki? Skąd się wzięła w historii człowieka, i jak to jest z wszyscy wszyscy wszyscy ją znają?


Ja mam takie doświadczenie...

Każdy człowiek jest posiadaczem wyjątkowości. Każdy. Ta wyjątkowość, to czysty, łagodnie piękny dźwięk, jedyny, niepowtarzalny dźwięk płynący z samej istoty człowieczej. Jest on bardzo plastyczny, tak bardzo, że można go modulować czyniąc muzykę, śpiew, ale nie taki zwyczajny śpiew. Ten jest wyjątkowy, jak dźwięk z którego go tworzysz.

Umiejętność śpiewania życia, pozwala by Twa wyjątkowość wybrzmiała pełnym pięknem. Używając tej swojej wyjątkowej własności, możesz wyśpiewać WSZYSTKO w swoim, niepowtarzalnym stylu.

To Twój TALENT z głębin Ciebie.


Użyj go i popatrz co się stanie. Zobaczysz jak otacza Cie piękna aura, taka czysta, Twoja aura, jedyna. I zobaczysz coś jeszcze, gdyż pojawią się inne aury, tak samo piękne jak Twoja. I zabrzmią wraz z Tobą symfonią czystych dźwięków. A dźwięki tej muzyki rozkołyszą lasy, rozkolyszą wysokie trawy na zboczach gór, poniesie je wiatr i ptaki ogłoszą... Zrób to teraz, użyj swoich talentów.


Sławek Podsiadłowski Grafika Snechal Pendurkar23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page