top of page

Przebijanie skorupki (z esencji transformacji)

Stavanger KaftanBlady 01.05.2021Nie pamiętam swoich narodzin, nie mogę sobie przypomnieć chwili, gdy wyłoniłem się na ten świat i wziąłem pierwszy wdech. Wiem, że nastąpiło wtedy coś, co nieuchronnie miało się stać, co było oczekiwane. Nie pamiętam, czy także ja oczekiwałem tej chwili, czy już czułem ciasnotę ograniczającej mnie matczynej macicy i to, że nie mogę rozwinąć się w ciele. Nie pamiętam tego, co było wtedy, ale świadomie czuję ta, co jest TERAZ.


A co jest TERAZ?


Może teraz jestem wolą pisklęcia, uderzającego dziobem w pozornie twardą skorupkę jajka. Zdumiony, że cały ten proces wykluwania przebiega tak intuicyjnie, tak zgodnie z naturalnym planem zapisanym w księdze życia. Skąd ja wiem, co robić? Skąd mam tę głęboką pewność, że skorupka ma być zniszczona.


Teraz jestem orzechem laskowym w skorupie i jestem też męską siłą zdolną do jej rozłupania. Czuję tę moc w sobie, siłę męskich ramion i siłę uścisku w dłoniach mocnych doświadczeniem życia. Rozbijam tę twardość, by wydobyć ziarno, które mnie nakarmi.


Teraz jestem KRZYKIEM obwieszczającym MIŁOŚĆ. Jak wtedy, gdy wydarłem się pierwszy raz na porodowej sali Szpitala Położniczego przy ul. Klinicznej w Gdańsku.


Teraz jestem uwolnioną świadomością, czystym czuciem tego, KIM I DLACZEGO JESTEM. Zatem stałem się posiadaczem świadomej męskości w sile mięśni, subtelności serdecznego szeptu, delikatności w dłoniach i ustach, spojrzeniem sięgającym poza horyzonty.

Teraz jestem GOTOWY by przebijać kolejne skorupy orzecha, do tego by nieustannie STWARZAĆ przestrzeń, w której ŹRÓDŁO JEST.Stavanger KaftanBlady 01.05.2021
26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page