top of page

Czas nie istnieje

Groby..

dziewczynka… urodzona 1809 zmarła 1815…

Kobieta 1857 - 1936

Agnieszka 1906 – 1938 - Elsket og savnet

Bertha Kristine 1844 – 1890 - Kjaere er ditt minne

Johan 1803 Bergen – 1842 Kobbervig

Thea 1886 – 1934


Wyobraźcie sobie proszę, że czas jest jak ziarenko.. pestka, w której zawarte jest to co było, jest i będzie.


Zjedz jabłko, i wyjmij z niego pestkę, weź na dłoń i poczuj. Ta mała pestka zawiera w sobie CIĄGŁOŚĆ, to co w niej jest z setek tysięcy pokoleń drzew jabłoni, które kwitły i wydawały owoc, kwitną i wydają owoc, będą kwitły i wydawały owoc. To wszystko jest naprawdę w tej pestce, czujesz?


Albo wyobraź sobie proszę, że czas jest jak ogromna mapa życia, poskładana wiele razy i jeszcze bardziej poskładana aż staje się kosteczką małą. Teraz wyobraź sobie że masz na dłoni tę kosteczkę i zdajesz sobie sprawę że tam jest wszystko, skompresowane do rozmiaru kosteczki. Rozwijasz to i co się dzieje? odkrywasz to co jest, i to wszystko dzieje się teraz, i wciąż dzieje się, i dalej i więcej i jeszcze o wiele wiele więcej dzieje się, czujesz?


Albo wyobraź sobie proszę, że czas jest Tobą, Twoim właśnie który to teraz czytasz, zawarte jest w Tobie wszystko to kim jesteś skąd jesteś, jak się począłeś i z kogo, z kogo poczęli się Twoi rodzice i ich rodzice i rodzice ich rodziców i głębiej jeszcze, i także to kto z Ciebie się narodzi i kogo poczną twoje dzieci i dzieci ich dzieci.. Czujesz?

Wszystko, wszyscy, są obecni zawsze, ZAWSZE, a to znaczy że byliśmy jesteśmy i będziemy, bo czas nie istnieje, bo wszystko jest tu i teraz, w Tobie i wokół Ciebie. Zamknij oczy i zobacz pestkę swojego świata, tego który już poznałeś i który jeszcze poznasz, i zawołaj teraz kogo tylko chcesz, z dzisiaj z wczoraj i z jutra. Zapytaj i posłuchaj. Upewnij się jeśli wciąż nie rozumiesz.


Zrób to, a przekonasz się że CZAS NIE ISTNIEJE.


Dziękuję tym którzy byli, są i będą.14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page