top of page

Zaklęcia


Dziś rano gdy wyszedłem z domu do pracy, usłyszałem ptasie trele. Radosne śpiewy ptasich godów. Pomyślałem, że trele ptasie są ich WOLĄ, którą wyrażają w śpiewie. Ptaki śpiewają Miłość.

I wtedy zauważyłem podobieństwo słów.

Trele - czyli ptasi śpiew Trelle w języku norweskim to "zaklęcie", magiczna formuła.

Czyżby ptaszkowie w swoich trelach stwarzają życie? Prawda, że ciekawe?

Magiczna formuła, zaklęcie, słowa wypowiadane z intencją czynienia. Czy myślałeś o tym jaką moc mają wypowiadane przez ciebie słowa?

W Biblii możemy poczytać o tym, jak sam Bóg używa słów, by stwarzać świat który znamy. Słowa wyrażające WOLĘ tworzenia.


Niech stanie się.... i stało się.


Czemu, gdy powiesz "niech stanie się jabłko" to nic się nie dzieje? Otóż dzieje się, ale Ty tego nie widzisz. Bo jabłka już od dawna stają się nieustannie. No dobrze, a czemu, gdy powiesz "niech stanie się chleb" to też on się nie pojawia przed Tobą? Bo także i chleb stał się już dawno temu i staje się wciąż, tylko akurat teraz tego nie widzisz.

Wszystko, co chcesz by się stało, już istnieje, dlatego cokolwiek wypowiesz, już dawno masz i wystarczy po to sięgnąć.


Dla mnie Magia to działanie !!!

Śpiew, który otwiera we mnie ścieżkę tworzenia i gdy jestem gotowy, wstaję i wyruszam by CZYNIĆ SWOJĄ WOLĘ. Mogę wyśpiewać wszystko, tak jak ci Ptaszkowie, co wyśpiewują sobie ŻYCIE.

A jak to zrobić?

Proste... odgruzować serce, wywalić wszystko co stare, niepotrzebne, zalegające od lat, wypełniające śmiercią tę przestrzeń, która dla życia jest przeznaczona.


Zatem do dzieła.. Wywalamy.


Jest w alfabecie runicznym symbol Hagal. To runa oczyszczenia, niszczenia tego co zbędne, jak oranie pola dla nowych zasiewów. Zatem wypowiedz Hagal i działaj.

Zobacz jak Twoje serce odzyskuje kształt, staje się czyste i uwalnia MIŁOŚĆ. A gdy to się stanie, już nic ciebie nie zatrzyma. Bowiem otworzy się Źródło i z serca twego popłynie Miłość, życie, wieczność którą Ty Jesteś.


Sławomir Podsiadłowski

Zdjęcie własne
13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page