top of page

Serce robi Miłość, ale wiesz jak?

Stavanger KaftanBlady 04.06.2020


Serce przeciętnego człowieka, w ciągu dnia pulsuje około 125 000 razy, i tym pulsowaniem przepompowuje ponad 7000 litrów krwi !!

Wyobraźcie sobie tylko, 7 tysięcy litrów krwi, przepływa przez nasze serca w ciągu jednej doby.

No to pomyślcie tylko, skoro serce odpowiedzialne jest za Miłość, to co robi te 7 tysięcy litrów krwi z naszym organizmem?

Otóż z każdym pojedynczym uderzeniem serca, przepływająca przez nie krew przesyca się Miłością. Taka zakochana krew płynie sobie potem dalej, zasilając w Miłość każdą nawet najmniejszą cząstkę naszego ciała.

Miłość wraz z krwią, trafia do naszej sensoryczności, powodując w nich zakochanie świata. Oczy zaczynają widzieć kolorów bez liku. Uszy słyszą radosną harmonię wibrujących dźwięków. Język mówi o „niebie w gębie”. Węch wyłapuje najdelikatniejszy aromat szczęścia. Dotyk zdumiewa subtelnym wyczuciem. A zmysł równowagi, cóż… generuje radość robiąc fikołki.

Do tego wszystkiego, w serdecznej świątyni duszy, szepczą się tysiące historii chcących być opowiedziane tym wszystkim, którzy wciąż jeszcze zakładają intelektualne blokady na radość.

Zatem chodźcie do mnie, opowiem wam tysiąc historii, o tym jak wiosna wyruszyła w świat siedząc na grzbiecie pszczoły. O tym jak skrzaty malują jabłka maczając pędzelki w słonecznym świetle. O tym zapach siana zwabił parę kochanków.

O Tym jak zmieniło się moje życie… gdy stanąłem w serdecznym deszczu.

Stavanger KaftanBlady 04.06.2020


Tę grafikę dostałem od malarki Magdaleny. Wdzięczny jestem za te podarunek
34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page