top of page

Rób Miłość!!

Stavanger KaftanBlady 20.02.2020


Człowieku, jeśli nie wiesz, co masz teraz robić to rób Miłość.

Patrzysz na swoje życie i nie podoba Ci się to co widzisz, i nie wiesz co dalej robić, to po prostu rób Miłość.

Zastanawiasz się może, co poszło nie tak, czemu znalazłeś się w takim miejscu i takiej sytuacji, nie możesz ruszyć dalej, bo nie wiesz gdzie i jak iść, to po prostu rób Miłość.

Miłość może robić każdy i zawsze, nieistotne kim jesteś i co posiadasz, kompletnie nie jest ważne w co wierzysz i ile masz wiedzy, jesteś bogaty czy toniesz w długach, jesteś zgrabna i młoda czy może masz cellulit… miej to wszystko gdzieś i rób Miłość.

Robienie Miłości jest proste.

Spójrz za okno i poczuj jak prosty jest świat.

Pada deszcz? Wspaniale, on sobie właśnie robi Miłość na mokro. Uśmiechasz się….

Zrób sobie herbatę, ale zrób ją z Miłością. Weź filiżankę najładniejszą jaką masz, umyj tak żeby się błyszczała, i zaparz najlepszą herbatę albo kawę, jaką znajdziesz w domu. Zrób tę herbatę doskonałą, jesteś tego wart by napić się doskonałej herbaty z najlepszej filiżanki. Zmień obrus na stole i postaw na nim tę filiżankę. Zapal świeczkę albo kilka świeczek, i postaw tam gdzie uznasz, że będzie miło. Usiądź i weź łyk herbacianego naparu, poczuj smak i uciesz się nim. Włącz swoją ukochaną muzykę, zamknij oczy i czuj. Ukochaj swoją rzeczywistość i siebie samą w niej też ukochaj.

Idąc ulicą patrz na świat wokoło, zobacz jak wiele dzieje się bez Miłości, teraz Ty możesz zrobić Miłość i obserwować jak wszystko się zmienia. Uśmiechaj się, rozdawaj Miłość i obserwuj jak wraca Ona do Ciebie.

Kup sobie ołówek i zacznij rysować, albo upiecz ciasto i poczęstuj ludzi w pracy. Ubierz się inaczej, kolorowo, wariacko może… poczuj to. Rób Miłość do siebie, innych i całego świata w koło. To nic, że ktoś puka się w czoło, jemu też zrób Miłość nie osądzając go, a zobaczysz jak jutro też uśmiechnie się do Ciebie. Bo możliwe, że on tak jak Ty przed chwilą, patrzy na swoje życie i nie wie co ma robić, zatem puka się w czoło, bo tylko to przychodzi mu do głowy.

Przytul drzewo, spójrz w niebo i złap na język kilka kropel deszczu, podaruj banknot żebrakowi, powiedz komuś jak cudownie dziś wygląda.


Zrób to teraz.


Stavanger KaftanBlady 20.02.202044 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page