top of page

Rób Miłość!!

Stavanger KaftanBlady 20.02.2020


Człowieku, jeśli nie wiesz, co masz teraz robić to rób Miłość.

Patrzysz na swoje życie i nie podoba Ci się to co widzisz, i nie wiesz co dalej robić, to po prostu rób Miłość.

Zastanawiasz się może, co poszło nie tak, czemu znalazłeś się w takim miejscu i takiej sytuacji, nie możesz ruszyć dalej, bo nie wiesz gdzie i jak iść, to po prostu rób Miłość.

Miłość może robić każdy i zawsze, nieistotne kim jesteś i co posiadasz, kompletnie nie jest ważne w co wierzysz i ile masz wiedzy, jesteś bogaty czy toniesz w długach, jesteś zgrabna i młoda czy może masz cellulit… miej to wszystko gdzieś i rób Miłość.

Robienie Miłości jest proste.

Spójrz za okno i poczuj jak prosty jest świat.

Pada deszcz? Wspaniale, on sobie właśnie robi Miłość na mokro. Uśmiechasz się….

Zrób sobie herbatę, ale zrób ją z Miłością. Weź filiżankę najładniejszą jaką masz, umyj tak żeby się błyszczała, i zaparz najlepszą herbatę albo kawę, jaką znajdziesz w domu. Zrób tę herbatę doskonałą, jesteś tego wart by napić się doskonałej herbaty z najlepszej filiżanki. Zmień obrus na stole i postaw na nim tę filiżankę. Zapal świeczkę albo kilka świeczek, i postaw tam gdzie uznasz, że będzie miło. Usiądź i weź łyk herbacianego naparu, poczuj smak i uciesz się nim. Włącz swoją ukochaną muzykę, zamknij oczy i czuj. Ukochaj swoją rzeczywistość i siebie samą w niej też ukochaj.

Idąc ulicą patrz na świat wokoło, zobacz jak wiele dzieje się bez Miłości, teraz Ty możesz zrobić Miłość i obserwować jak wszystko się zmienia. Uśmiechaj się, rozdawaj Miłość i obserwuj jak wraca Ona do Ciebie.

Kup sobie ołówek i zacznij rysować, albo upiecz ciasto i poczęstuj ludzi w pracy. Ubierz się inaczej, kolorowo, wariacko może… poczuj to. Rób Miłość do siebie, innych i całego świata w koło. To nic, że ktoś puka się w czoło, jemu też zrób Miłość nie osądzając go, a zobaczysz jak jutro też uśmiechnie się do Ciebie. Bo możliwe, że on tak jak Ty przed chwilą, patrzy na swoje życie i nie wie co ma robić, zatem puka się w czoło, bo tylko to przychodzi mu do głowy.

Przytul drzewo, spójrz w niebo i złap na język kilka kropel deszczu, podaruj banknot żebrakowi, powiedz komuś jak cudownie dziś wygląda.


Zrób to teraz.


Stavanger KaftanBlady 20.02.202043 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page