top of page

Nieważne gdzie jak daleko czy jak inną historią jesteś

Zaktualizowano: 16 lis 2020

#kaftanblady Stavanger KaftanBlady 15.11.2020 http://Kaftanblady.com Widzę Twoją aurę, otaczającą Ciebie sferę tym gęstszą im bliżej Ciebie. Lekko falującą, pulsującą kolorem Twoich uczuć, delikatną w każdej barwie nawet, gdy się złościsz. Widzę Twoje błękity, zielenie i te pomarańczowe wtrącenia, gdy zdarzy Ci się zapomnieć. Światło zasilane Twoim życiem, które nosisz zawsze i wszędzie, obdarowując przestrzeń swoją barwną obecnością.

Widzę to, czuję źródło i zachwycam się Twoim pochodzeniem, boskim rodowodem duchowej prawdy w Tobie. Widzę Ciebie i to jak kłaniają się Tobie drzewa, i jak w każdym oddechu przyjmujesz do swojego ciała energetyczny kęs świadomości pojednania ze światem.

Spójrz na mnie, wejrzyj proszę w moje serce i zobacz ognisty puls życia wspólny dla mnie i dla Ciebie i każdego każdego każdego życia w ciele. Gdy to zrobisz, zobaczysz świat moimi oczami, a ja zobaczę go takim jak Ty go widzisz. Nasze serca złączą się wspólnotą rytmu, i kolorową radością współistnienia. Zrób to. I nie ważne gdzie jak daleko czy jak inną historią jesteś. Nic nie jest ważne, w obliczu źródła, które przecież jest wspólne tak samo dla mnie jak i dla Ciebie. Pochodzimy z tej samej Miłości, która utkała nas w różnych łonach różnych matek, ale to ta sama wola krystalicznej Miłości. Tak jak i ja jesteś Uczniem w tej samej szkole, a nasze kolory są naszym świadectwem.

Czujesz? Chodź ze mną.

Stavanger KaftanBlady 15.11.2020 http://Kaftanblady.com21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page