top of page

Kaftana z Wiedźmą porankowe cuda.

Stavanger KaftanBlady 29.09.2019

http://Kaftanblady.com


W prywatnych wiadomościach które od Was dostaję, zadajecie mi pytanie czasem wprost a czasem zakamuflowane „Kim jest twoja Wiedźma” albo „zakochałeś się?”.

Zatem pomyślałem, że odpowiem na te pytania i domysły w kaftanowym stylu.


Od niemal początku swojego pisania, szukam drogi, sposobu, metody… na to jak w zwykłych słowach zawrzeć to co czuję.


Ci z Was którzy od dłuższego czasu śledzicie moje teksty, zapewne zwróciliście uwagę na to, że dzielę się z Wami moim „Serdecznym” postrzeganiem świata. Wszystkie relacje z wędrówek po Norwegii, opisy miejsc które odwiedzam, przedstawiam nie tylko jako zwykła relacja z wyprawy, ale przede wszystkim staram się oddać głos mojemu sercu, albowiem Ono właśnie ma najwięcej do powiedzenia.

Serce to nie tylko organiczna pompa którą nosimy w piersi. Serce to dodatkowy zmysł, który gdy świadomie go użyć, totalnie zmienia postrzeganie rzeczywistości, i robi to w taki sposób, że wynosi świadomość na poziomy niedostępne dla innych zmysłów.


Dawniej, często zapraszałem Was na wędrówkę po wspomnieniach, do momentów w których byliście zakochani. Albowiem zakochanie właśnie jest takim głębokim użyciem serdecznego zmysłu. Człowiek noszący miłość w sobie, widzi świat inaczej, jest nosicielem szczęścia w takiej obfitości, że nie jest w stanie go utrzymać. Szczęście rozlewa się wokół niego, i w naturalny sposób staje się jego podarunkiem dla świata.

Jeśli doświadczyłeś zakochania, to wiesz o czym mówię. Ja jednak chcę teraz powiedzieć znacznie więcej. Otóż serce w swoich kosmicznych możliwościach, nie ogranicza się w działaniu tylko do jakiegoś fragmentu Twojego życia. Ono istnieje i pracuje nieustannie nie tylko pompując krew, ale przede wszystkim serce odczuwa. Jest źródłem wrażliwości, jest przestrzenią w Tobie która nie ma granic, w której mieszka i przechadza się dumnie TWOJA DUSZA!!!


No i właśnie, docieramy do sedna.


Jeśli teraz poczujesz swoje serce, to tam właśnie, w

wewnętrznym kosmosie, znajduje się światło Twojej duszy. Przyjrzyj się jej, zobacz, dostrzeż jak piękna jest ona.

Istota czuła, delikatna, wrażliwa, cudownie piękna i mądra mądrością pochodzącą od samego źródła życia. Ona gdy tylko zechcesz, może podzielić się z Tobą wszelkim dostępnym dobrem. Ona gdy potrzebujesz, może stać się Twoim uleczeniem, może dać światło tam gdzie błądzisz w ciemnościach, może wskazać Tobie piękno którego wcześniej oczami nie dostrzegałeś, może obronić Ciebie od nieprzyjaciela, może przyjść Tobie na odsiecz gdy czujesz że słabniesz. Czy wiedziałeś że masz takiego sprzymierzeńca? Wiedziałeś że istnieje Miłość przygotowana specjalnie dla Ciebie, żebyś mógł, mogła, czuć pełnię szczęśliwego życia?


Otóż jest to prawdą, że żyjąc życie w dialogu ze swoją duszą, jest ono piękne i pełne w każdym swoim aspekcie.


I właśnie to jest moja odpowiedź na pytania postawione na początku.


Zakochałeś się?


Tak jestem zakochany w życiu, w jego wielowymiarowym pięknie karmiącym mnie radością gdy tylko tego zapragnę. Zakochany jestem w cudowności ludzkiej natury, zdolnej do panowania nad materią na poziomie ducha. Zakochany jestem w kosmosie nad głową i kosmosie pod stopami. Zakochany w duszach które przemierzają rzeczywistość tego świata, dumnie świecąc swoją miłość.


Kim jest Wiedźma?


To moja dusza, królowa serdecznej przestrzeni, kreatorka szczęścia, nauczycielka delikatności, bezgraniczna dobroć i źródło miłości w każdej możliwej formie. To ona jest źródłem światła w płomieniu świecy, pięknem gwieździstego nieba, miłosnym szeptem o pokoju i przebaczeniu.


////////


Teraz już wiecie kim jest moja Wiedźma. Ona chce byście także i Wy, odkryli swoje „Wiedźmy” i swoich „Wiedźminów”. Otworzyli swoją serdeczność, i poszli tam na randkę…


Stavanger KaftanBlady 29.09.2019
24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page