top of page

Jeśli myślisz, że jesteś zwyczajnym człowiekiem

Jeśli myślisz, że jesteś zwyczajnym człowiekiem, niczym niewyróżniającym się wśród miliardów innych ludzi, a nawet sądzisz, że jesteś mniej niż inni, a życie Twoje wydaje się mniej kolorowe niż byś oczekiwał.


To ja kolejny raz chcę powiedzieć Tobie, byś zajrzał w swoje serce, zrób to bardzo proszę. Nie szukaj porównań na zewnątrz, gdyż to, co na zewnątrz NIE JEST TOBĄ. Ty jesteś wyjątkowy i masz wyjątkowość do przeżycia, a wszystko jest zawarte w Twoim sercu. Podaruj sobie, chociaż chwilę, i wejdź w siebie, a zobaczysz, że przebywanie w sobie jest kluczem do wszystkich możliwych kolorów, kluczem do wszelkiego możliwego poznania. Wchodząc w siebie, odkryjesz jak bogatym człowiekiem jesteś, jak potężnym skarbcem jesteś i jak bardzo bardzo dużo masz do podarowania.

Odkryjesz, że nie potrzebujesz skomplikowanych wiedzy świata materii, ani skomplikowanych celebracji w poszukiwaniu Miłości.

Bowiem Miłość jest prostotą tak cudowną, tak przystępną dla każdego, że sama się prosi by ją odkryć. Miłość nie woła o zapłatę, o ofiarę nie wiem jak wielką, o wyrzeczenia i ciężką pracę okupioną Twoim życiem. Miłość nie zabiera życia, Miłość chce, pragnie Życie dać Tobie ZA DARMO.

Życie cudowne, radosne, kolorowe, w dostatku i pełni, życie ZAKOCHANE. Miłość gdy ją dostrzeżesz w swoim sercu, stanie się źródłem, a potem strumieniem a później rzeką aż w końcu OCEANEM, a Ty będziesz tym wszystkim nie tylko dla siebie, ale dla każdego kto na Ciebie spojrzy.

Tak jest, po prostu tak jest, gdyż Miłość JEST ZAWSZE OBECNA, JEST ZAWSZE OBECNA, tylko zechciej wejść w serce, zobaczyć ją i pozwolić by popłynęła.

Jesteś CUDEM.
36 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page