top of page

Ileż można pisać o Miłości? (praktyka życia w mocy - daję co mam)

Z punktu widzenia Maga, Miłość jest obecna zawsze, wszędzie i we wszystkim. Wszechobecność Miłości może wydawać się nudna prawda? Coś, co jest tak wszechobecne, zwykle nie przedstawia większej wartości (jest wszędzie i nigdzie). Każdy goni za czymś wyjątkowym, unikalnym, dlatego właśnie szukamy złota, diamentów, skarbów, wyjątkowości. Podczas gdy Miłość jest jak powietrze, niezbędna by żyć i mam tutaj na czuciu życie w PEŁNI.


Oddech jest czynnością, którą wykonujesz nieustannie od narodzin aż do smierci, nawet gdy śpisz, ale oddychać się nie da bez powietrza. To pomyśl proszę, że oddech karmi Twoje ciało, dostarczając mu ożywczego powietrza. Ale do pełni życia, potrzebny jest drugi oddech - MIŁOŚĆ.

Oddychaj podwójnie, PŁUCAMI I SERCEM.

Drugim organem, który obok płuc pracuje w twoim ciele NIEUSTANNIE, jest właśnie serce. Nie tylko rozprowadza ono tlen z płuc po całym twoim ciele, ono oddycha MIŁOŚCIĄ.

Serce jest organem źródlanym, to znaczy zanurzone jest w prapoczątku, źródle z którego wyszliśmy, posiada nawet własną sieć neuronową połączoną z mózgiem.

Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, jak ogromnie ważny jest synchroniczny oddech płuc i serca, wtedy jesteś NASYCONY. Przestajesz szukać złota i skarbów, gdyż masz już wszystko. Nie potrzebujesz nawet magicznej różdżki, która pozwoli stworzyć wszystko. Ty stwarzasz szczęśliwe życie ot tak, po prostu oddychając.

Masz wszystko gdyż jesteś wszystkim. Jeśli jesteś wszystkim, nie skupiasz się na okruchasz szczęścia, ty cały jesteś szczęściem.


Będąc Magiem nie słuchasz gadania o tym czego ci trzeba do szczęścia, ty mówisz MIŁOŚĆ z każdym oddechem.


Slawomir Podsiadlowski Zdjęcie własne13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page