top of page

Doświadczenie dla Ciebie - Doświadczenie darmowości

Stavanger KaftanBlady 22.03.2021Zróbmy razem takie doświadczenie proszę Was.


Zatrzymaj się na chwilę i pozwól sobie na kilka minut w bezruchu.

Pomyśl, uświadom sobie, że otacza Ciebie powietrze, którym oddychasz. Co kilkanaście sekund wdychasz porcję powietrza. To powietrze jest ZA DARMO, nie musisz nikogo pytać „czy mogę wziąć oddech?”. No poczuj to, wpływa do Twoich płuc porcja powietrza czujesz? Ono JEST.

Spójrz za okno, pada deszcz? On pada na każdego ZA DARMO.

Słońce świeci? Ono świeci DARMOWYM światłem i ogrzewa Ciebie też kompletnie za DARMO.

Widzisz drzewa za oknem? One też rosną zasilane tą samą DARMOWOŚCIĄ, deszczem, Słońcem, i oddają DARMO tlen w procesie fotosyntezy, która też jest procesem DARMOWYM. W dodatku one pięknie zakwitną wiosną, i nawiedzają je DARMOWE Pszczoły, które żyją z tej samej DARMOWOŚCI, a potem na tych drzewach pojawiają się DARMOWE owoce. Możesz sięgnąć po jeden z nich zjeść DARMO. W tym owocu znowu dostaniesz DARMOWOŚĆ Słonecznego światła, kropel deszczu, pracy Pszczoły.

A może patrzysz w niebo i widzisz obłoki? Albo może jest noc i widzisz rozgwieżdżone niebo. Piękne prawda? Czy musiałeś płacić za ten widok? Czy po prostu widzisz to za DARMO.

Komuś szumi morze, DARMOWYM szumem fal poganianych DARMOWYM wiatrem.

Za DARMO też zmieniają się pory roku, w których masz DARMOWY zimowy śnieg, zieleń wiosny, ciepło lata, złoto jesieni.


Co jeszcze masz za darmo?


Teraz uwaga, poczuj to proszę, bardzo Ciebie proszę poczuj to –


Możesz przytulić drzewo za DARMO i wiesz, co dostaniesz DARMO w zamian za Twoje DARMOWE przytulenie? Dostaniesz to, czego szukasz, spokój, ciszę, wewnętrzną radość z powrotu do DARMOWOŚCI życia. Ktoś się z Ciebie śmieje, że obejmujesz drzewo? Może jego śmiech, jest pierwszym śmiechem od wielu miesięcy?. On, ten ktoś właśnie dostał DARMOWY śmiech. Czujesz to? Poczuj proszę Cie poczuj to.


I poczuj, że możesz znacznie więcej. Nie potrzebujesz płacić za szczęśliwe życie, nie potrzebujesz nauczycieli, mentorów, guru i nie wiem, co tam jeszcze. Albowiem absolutnie wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie za DARMO, i masz też w sobie kompas do DARMOWEGO szczęścia, chociażby w przytuleniu drzewa, albo stąpaniu bosą stopą po trawie. Bo trawa też rośnie za DARMO i jest „trawa przychylna każdemu”. ( Fraget wiersza Edwarda Stachury „Gloria”)


Podoba się Wam taki eksperyment? Możesz go powtarzać, kiedy chcesz za DARMO. I Zobaczysz ile więcej darmowości jeszcze Ciebie otacza.Stavanger KaftanBlady 22.03.2021
18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page