top of page

Darmo daję


A jeśli powiem, że wszystko jest proste i darmowe to uwierzysz? Nagrodę dajesz sobie sam, tak też i karę wymierzasz sobie sam. Nic z zewnątrz przyjść do Ciebie nie może, jeśli na to nie pozwolisz. Wszystko jest wyborem, którego dokonujesz w każdej chwili i wszystko jest możliwe. Jedyne granice jakie istnieją, to wolność drugiego człowieka i istota materii w której żyjesz.

Zapytasz jak z tego korzystać?

Kluczem do skarbca jest Miłość, pierwej ta do siebie, a ponieważ jesteś integralną częścią wszystkiego, to chodzi właśnie o Miłość do wszystkiego.

Znów zapytasz jak to możliwe kochać wszystko? To znów powiem, że wszystko jest wyborem, wybierz Miłość, zrób to świadomie i obserwuj co się dzieje. Bowiem Miłość czeka na to byś ją wybrał, podąża za tobą nieustannie i czeka na Twój wybór.

Znów zapytasz jak wybrać Miłość?

No to spójrz co trzymasz w rękach? Co trzymasz w sercu? za czym gonisz? Teraz widzisz? Ręce pełne zbędnych rzeczy, serce pełne niepotrzebnych pseudo ważności. Spójrz, dajesz sercu politykę, bo ważne jest wiedzieć. Dajesz sercu religię, bo trzeba w coś wierzyć. Dajesz sercu karierę, bo trzeba w życiu coś osiągnąć... Zostaje tam jeszcze jakaś szczelina na Miłość? Nie dziw się zatem, że mimo iż wiesz wszystko, życie jest ciągle zagmatwane. Puść to wszystko, a Miłość wskoczy na swoje miejsce i wtedy zobaczysz, że wszystko jest takie proste.


Slawomir Podsiadlowski25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page