top of page

Ale, po co to wszystko… (z serdecznych głębin)

Stavanger KaftanBlady 11.02.2021Coś mnie bardzo mocno przymusza dzisiaj, bym napisał to, i możliwe, że będą to najważniejsze słowa w moim życiu.


Bo żyjąc tu na Ziemi tyle lat już, przekonuję się, widzę to wciąż i wciąż głębiej, że jestem tu tylko po to by odkryć, że MIŁOŚĆ JEST. Doświadczyć tego, przekonać się o tym, nauczyć tego, że MIŁOŚĆ JEST. I jest przyczyną wszystkiego, bo dlatego że MIŁOŚĆ JEST to i JA JESTEM.


Nie piszę tego z sentymentu, ale z głębi swojej istoty. To jest dla mnie tak fundamentalne, tak bardzo potężne w świadomości, że Miłość JEST, Ona jest naprawdę, Ona jest prawdą. Nie jakimś ulotnym snem, nie jakimś marzeniem, które może się spełnić albo nie. Nie jakimś infantylnym uczuciem, które dziś jest a za chwilę już nie.


Mam do dyspozycji wiele uczuć, o różnorodnych barwach i smakach, ale prawdziwie liczy się tylko ten jeden DAR KOCHANIA, fundament i przyczyna wszystkiego.


Dar, który przechowuję w sercu i w każdej chwili mogę zacząć używać. Dar to przeogromny, potężna moc i wystarczy, że zacznę jej używać, a wszystko stanie się. Bo mając Miłość, cały świat jest na moje skinienie.


Dlatego, że jest Miłość, stają się dźwięki muzyki, litery składają się w tekst, kolory zaczynają cieszyć, światło przenika ciemność, słońce wstaje, dotyk staje się pieszczotą, wzdychają kochankowie, rodzą się dzieci.. Wszystko staje się wszystkim we wszystkim, to znaczy wszystko zawarte jest w Miłości. To jakby super pierwiastek, pierwocina wszelkiego stworzenia, pierwotna przyczyna, przez którą i dla której wszystko stało się. Spoiwo wszystkiego, spełnienie i wypełnienie wszystkiego.


Miłość potrzebuje mnie i Ciebie, nas potrzebuje Ona byśmy mogli otwierając prawdziwie oczy, doświadczyć szczęścia w byciu miłosną iskrą. To jest takie wołanie każdego dnia, w każdej chwili, każdej sekundzie, wołanie by zacząć używać miłości.


Zatem czuję taką gotowość, no po prostu chcę ją wykrzyczeć, że tak, że jestem gotowy, by być naczyniem, zawsze pełnym kochania. I wiem, że to kochanie jest jak wieczne źródło, niekończący się strumień, potok, rzeka, ocean. I niech stanie się wszystko właśnie za przyczyną tego, że Miłość jest.


Bo przecież wystarczy chociaż szczypta, iskra, znak, by wszystko nabrało sensu, wszystko stało się spójne za sprawą Miłości życia.Stavanger KaftanBlady 11.02.202146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page